loader

Cilt Tonu Açıcı Leke Giderici Naturava Bakım Ürünlerinin İçerisinde Bulunan Yağlar Nasıl Etki Eder

naturava doğal kozmetik, doğal sabun, organik sabun, ensari sabun

Cilt Tonu Açıcı Leke Giderici Naturava Bakım Ürünlerinin İçerisinde Bulunan Yağlar Nasıl Etki Eder

Naturava cilt tonu açıcı ve leke giderici nitelikte birçok ürünü sizlere sunmaktadır. Bu yazımızda; öncelikle cilt tonu açmak ve leke gidermek amaçlarına yönelik oluşturduğumuz leke setimizden, daha sonra cilt tonu açmak ve leke gidermek amaçlarına yönelik ürettiğimiz sabunlarımızdan, son olarak da ürünlerimizin içeriğindeki ürünlerimize cilt tonu açıcı ve leke giderici niteliği kazandıran kıymetli yağlara kısaca değinmek istiyoruz.

Naturava olarak, firmamızın ''HELAL'', ''GMP'' ve ''ISO 9001:2015'' sertifikalarına sahip olduğunu, ürünlerimizde yağ olarak sadece doğal ve kaliteli bitkisel yağların kullanıldığını, ürünlerimizin paraben, sles, sls içermediğini belirtmeliyiz.

Öncelikle, leke setimizin içeriğini belirtmek istiyoruz. Naturava Leke Seti aşağıdaki ürünleri içermektedir:

  • 1 Adet Doğal Zerdeçal Sabunu
  • 1 Adet Doğal Pirinç Sabunu
  • 1 Adet 50 cc Doğal Cilt Tonu Açıcı Leke Giderici Krem
  • 1 Adet 100 cc Doğal Tonik

“Yok, ben set kullanmak istemiyorum” diyorsanız, sizin için de cilt tonu açıcı ve leke giderici Naturava bakım ürünü olarak bu nitelikteki doğal sabunlarımızı belirtmek isteriz.

Cilt tonu açıcı ve leke giderici Naturava doğal sabunları; özellikle zerdeçal sabunu, pirinç sabunu ve neem (tesbih ağacı) sabunudur. Bu sabunlarımız arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Son olarak, cilt tonu açıcı ve leke giderici Naturava bakım ürünlerinin içerisinde bulunan yağlar nedir, nasıl etki eder, bu konu hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Naturava doğal cilt tonu açıcı leke giderici krem; hyaluronic acid, vitamin C, E, B3, tamanu yağı, kenevir tohumu yağı, üzüm çekirdeği yağı, kuşburnu çekirdeği yağı, at kestanesi yağı, argan yağı, baobab yağı, pirinç kepeği, nar çekirdeği yağı,  fındık yağı gibi değerli sabit yağların yanı sıra roman papatyası, gül, ıtır, ölmez çiçek, zencefil, neroli, frankincense (günlük), palmarosa gibi uçucu yağlar içermektedir. Ciltte kolayca emilim sağlayan ve sabit yağlarla belli oranlarda karıştırılarak haricen kullanılan bu uçucu yağlar leke kremimizin içeriğinde etken maddeler olarak bulunmaktadır. 

Naturava doğal zerdeçal sabunu; naturel sızma zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, tatlı badem yağı, ay çiçek yağı, kakao yağı, shea yağı, palmiye yağı, zerdeçal tozu, sodyum hidroksit (NaOH), su içermektedir.

Naturava doğal pirinç sabunu; naturel sızma zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, palmiye yağı, kanola yağı, shea yağı, kakao yağı, pirinç, pirinç unu, sodyum hidroksit (NaOH), su içermektedir.

Naturava doğal neem (tesbih ağacı) sabunu; naturel sızma zeytinyağı, kakao yağı, neem yağı, kantaron yağı, hindistan cevizi yağı, palmiye yağı, hint yağı, limon uçucu yağı, sodyum hidroksit (NaOH), su içermektedir.

Görüldüğü üzere ürünlerimiz birçok çeşit yağı içinde bulundurmaktadır. Cilt tonu açıcı ve leke giderici Naturava bakım ürünlerinin içerisinde bulunan yağların yapıları ve etkileri farklı farklıdır. Burada hepsini tek tek açıklama imkanımız yok fakat bu yağlarda bulunan özelliklerin bazısına değinelim. Antioksidan etki, zengin vitamin çeşidi ve miktarı, yaşlanma karşıtı, cilt beyazlatıcı, nemlendirici, güneş zararını engelleyici ve tamir edici etki gibi birçok özellik bulunmaktadır. Yağlar özenle seçilmiş ve formulasyonlarımız özenle oluşturulmuştur.